Connect with us

Intensywny koniec sezonu w Sopocie

Zaproszenia

Intensywny koniec sezonu w Sopocie

Sopocki Hipodrom kończy lato Międzynarodowymi i Krajowymi Zawodami WKKW oraz dwoma weekendami zawodów skokowych – Mistrzostwami Województwa Pomorskiego oraz, tydzień później, Mistrzostwami Polski Północnej.

Jesienna edycja WKKW powraca do Sopotu po dwóch latach przerwy. W tym czasie na Hipodromie udaną inaugurację miały podwójne zawody WKKW Tour, które po raz pierwszy rozegrano w ubiegłym roku, a w tym, po ubiegłorocznym sukcesie, powtórzono.
Edycja jesienna zapowiada się nieco skromniej, niemniej łącznie do zawodów zgłoszono 165 koni z Polski, Szwecji, Włoch, Finlandii, Niemiec, Czech, Estonii, Belgii oraz Danii. Zawody odbędą się w dniach 7-9 września.

Tydzień później dla uczczenia 50-leceia istnienia Pomorskiego Związku Jeździeckiego na sopockim parukrze rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w skokach.
Z kolei jeszcze tydzień później, w dniach 22-23 września, rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Północnej, do udziału w których organizatorzy zapraszają zawodników z czterech województw: Zachodnio-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Pomorskiego.

Tym samym Hipodrom Sopot zakończy sezon wiosenno-letni. Kolejne zawody odbędą się już na Hali Pomarańczowej – będą to październikowe zawody regionalne w skokach w ramach kolejnej odsłony cyklu JumpOFF Hipodrom.

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Zaproszenia

W ostatnim numerze

HiJ nr 70 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XIX Nr 3 (70) Lato 2021

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Pets Diag
Smulders
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Aleksandra Szulc podczas CAVALIADY

Sport i wyścigi

O punkty do Pucharu Świata i nie tylko

By 7 października 2021
Mateusz Kiempa (POL) i Lassban Radovix

Sport i wyścigi

Triumf Polaka w czterech gwiazdkach w Baborówku

By 4 października 2021
Na górę