Connect with us

Zawody CAIO 4* H2 w Lando – 5-8.08.2021, Ptakowice

Sport i wyścigi

Zawody CAIO 4* H2 w Lando – 5-8.08.2021, Ptakowice

Po raz pierwszy w historii polskiego powożenia zorganizowane zostaną w naszym kraju zawody CAIO 4* H2. Pomimo bogatej historii dyscypliny powożenia, jeszcze nigdy wcześniej tej rangi zawody się w Polsce nie odbywały.

Z ogromnym zaszczytem przekazujemy Państwu tą informację i wraz z organizatorami liczymy bardzo na liczny udział zawodników jak też reprezentacji narodowych w tych zawodach. Zawodach, które są organizowane na miesiąc przed planowanymi Mistrzostwami Świata Par w Kronenbergu. Będzie to znakomity sprawdzian dla zawodników i ich koni przed najważniejszą imprezą w sezonie.

W Ośrodku Jeździeckim Lando zawody CAI 3* organizowane są od 2017 roku. Nowoczesna infrastruktura, duży plac kwarcowy z systemem odwaniania i nawadniania zapewni ponownie wysoką jakoś rozegrania zawodów, dodatkowym atutem jest teren, gdzie do każdego miejsca – campu, stajni, przeszkód maratonowych, czy głównej areny – jest blisko.
Położenie Lando na styku dwóch głównych autostrad w Polsce pozwala sprawnie i komfortowo dojechać na miejsce rozgrywania zawodów.

W ramach całego cyklu zawodów rozegrane zostaną jeszcze Mistrzostwa Polski zaprzęgów parokonnych, zawody w kategoriach CAI 3* i CAI 2* oraz krajowe zawody w powożeniu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uwzględnienia terminu zawodów CAIO 4* H2 w Waszych jeździeckich kalendarzach i planach startowych w 2021 roku.

Do zobaczenia w sierpniu w Lando.

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę