Connect with us

Zawody CAIO 4* H2 w Lando – 5-8.08.2021, Ptakowice

Sport i wyścigi

Zawody CAIO 4* H2 w Lando – 5-8.08.2021, Ptakowice

Po raz pierwszy w historii polskiego powożenia zorganizowane zostaną w naszym kraju zawody CAIO 4* H2. Pomimo bogatej historii dyscypliny powożenia, jeszcze nigdy wcześniej tej rangi zawody się w Polsce nie odbywały.

Print Friendly, PDF & Email

Z ogromnym zaszczytem przekazujemy Państwu tą informację i wraz z organizatorami liczymy bardzo na liczny udział zawodników jak też reprezentacji narodowych w tych zawodach. Zawodach, które są organizowane na miesiąc przed planowanymi Mistrzostwami Świata Par w Kronenbergu. Będzie to znakomity sprawdzian dla zawodników i ich koni przed najważniejszą imprezą w sezonie.

W Ośrodku Jeździeckim Lando zawody CAI 3* organizowane są od 2017 roku. Nowoczesna infrastruktura, duży plac kwarcowy z systemem odwaniania i nawadniania zapewni ponownie wysoką jakoś rozegrania zawodów, dodatkowym atutem jest teren, gdzie do każdego miejsca – campu, stajni, przeszkód maratonowych, czy głównej areny – jest blisko.
Położenie Lando na styku dwóch głównych autostrad w Polsce pozwala sprawnie i komfortowo dojechać na miejsce rozgrywania zawodów.

W ramach całego cyklu zawodów rozegrane zostaną jeszcze Mistrzostwa Polski zaprzęgów parokonnych, zawody w kategoriach CAI 3* i CAI 2* oraz krajowe zawody w powożeniu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uwzględnienia terminu zawodów CAIO 4* H2 w Waszych jeździeckich kalendarzach i planach startowych w 2021 roku.

Do zobaczenia w sierpniu w Lando.

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 73 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XX Nr 2 (73) Wiosna 2022

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Smulders
Tofi Horses
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę