Connect with us

Stadnina na sprzedaż

Wieści z regionów

Stadnina na sprzedaż

Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa oraz pasjonatów, którzy chcą swoje codzienne życie spędzić w otoczeniu koni i pięknej przyrody do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży stadniny położonej na terenie Beskidu Żywieckiego – w Jeleśni, przy ul. Kiełbasów.

Print Friendly, PDF & Email

Budynek stadniny wybudowany został w 2003 roku. Centrum stanowi wewnętrzna ujeżdżalnia z bezpośrednim wyjściem na pastwiska. Przyjęte rozwiązania architektoniczne umożliwiają obserwację prowadzonych na ujeżdżalni zajęć lub treningów zarówno z poziomu parteru jak też pierwszego piętra (duże przeszklenia). W budynku znajduje się 16 boksów dla koni oraz wszystkie pomieszczenia służące opiece nad nimi. Ponadto z powierzchni wydzielona została część mieszkalna oraz cześć przeznaczona pod wynajem krótkoterminowy (4 pokoje – każdy z osobną łazienką).

Powierzchnia użytkowa budynku – aż 2.304 m2 stwarza duże możliwości dla aranżacji przestrzeni zgodnie z własną wyobraźnią i potrzebami. Cena 1 m2 powierzchni użytkowej budynku to zaledwie 738 zł netto! Cena łączna: 1.700.000 zł netto (uwaga: podatek VAT naliczony będzie wyłącznie od ceny gruntów niezabudowanych, których wartość netto zostanie wyodrębniona z ww. ceny).

Powierzchnia gruntu wynosi 17.596 m2 – zgodnie z MPZP obszar ten przeznaczony jest pod usługi turystyki i wypoczynku. Istnieje możliwość dzierżawy sąsiednich terenów celem zwiększenia powierzchni pastwisk (pobliskie tereny przeznaczone są w MPZP pod rolnictwo, lasy, zieleń nieurządzoną).

Doskonała lokalizacja – w sąsiedztwie lasu i stosunkowo nielicznej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz w niedalekiej odległości od popularnych szlaków turystycznych czyni to miejsce wyjątkowym i bardzo atrakcyjnym (w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowany zespół wolnostojących domków przeznaczonych pod wynajem).

Nieruchomość jest wolna od obciążeń, stanowi własność Bank Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju. Oddana została w dzierżawę, co zabezpiecza obiekt przed niszczeniem i służy popularyzacji tego miejsca w okolicy.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące przedmiotowej nieruchomości można uzyskać pod numerem telefonu 728-436-833.

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Wieści z regionów

W ostatnim numerze

HiJ nr 70 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XIX Nr 3 (70) Lato 2021

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Pets Diag
Smulders
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę