Connect with us

Stadnina na sprzedaż

Wieści z regionów

Stadnina na sprzedaż

Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa oraz pasjonatów, którzy chcą swoje codzienne życie spędzić w otoczeniu koni i pięknej przyrody do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży stadniny położonej na terenie Beskidu Żywieckiego – w Jeleśni, przy ul. Kiełbasów.

Budynek stadniny wybudowany został w 2003 roku. Centrum stanowi wewnętrzna ujeżdżalnia z bezpośrednim wyjściem na pastwiska. Przyjęte rozwiązania architektoniczne umożliwiają obserwację prowadzonych na ujeżdżalni zajęć lub treningów zarówno z poziomu parteru jak też pierwszego piętra (duże przeszklenia). W budynku znajduje się 16 boksów dla koni oraz wszystkie pomieszczenia służące opiece nad nimi. Ponadto z powierzchni wydzielona została część mieszkalna oraz cześć przeznaczona pod wynajem krótkoterminowy (4 pokoje – każdy z osobną łazienką).

Powierzchnia użytkowa budynku – aż 2.304 m2 stwarza duże możliwości dla aranżacji przestrzeni zgodnie z własną wyobraźnią i potrzebami. Cena 1 m2 powierzchni użytkowej budynku to zaledwie 738 zł netto! Cena łączna: 1.700.000 zł netto (uwaga: podatek VAT naliczony będzie wyłącznie od ceny gruntów niezabudowanych, których wartość netto zostanie wyodrębniona z ww. ceny).

Powierzchnia gruntu wynosi 17.596 m2 – zgodnie z MPZP obszar ten przeznaczony jest pod usługi turystyki i wypoczynku. Istnieje możliwość dzierżawy sąsiednich terenów celem zwiększenia powierzchni pastwisk (pobliskie tereny przeznaczone są w MPZP pod rolnictwo, lasy, zieleń nieurządzoną).

Doskonała lokalizacja – w sąsiedztwie lasu i stosunkowo nielicznej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz w niedalekiej odległości od popularnych szlaków turystycznych czyni to miejsce wyjątkowym i bardzo atrakcyjnym (w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowany zespół wolnostojących domków przeznaczonych pod wynajem).

Nieruchomość jest wolna od obciążeń, stanowi własność Bank Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju. Oddana została w dzierżawę, co zabezpiecza obiekt przed niszczeniem i służy popularyzacji tego miejsca w okolicy.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące przedmiotowej nieruchomości można uzyskać pod numerem telefonu 728-436-833.

Więcej w Wieści z regionów

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę