Connect with us

Ponad 230 par na Baborówko Horse Sale Show 2019

Andreas Dibowski (GER)
Andreas Dibowski (GER), fot. MR Photo

Sport i wyścigi

Ponad 230 par na Baborówko Horse Sale Show 2019

Reprezentanci 9 państw stawią się na starcie w Baborówku w ostatni weekend września. Na Baborówko Horse Sale Show zobaczymy znakomitych polskich zawodników, jak i międzynarodowe gwiazdy WKKW.

Podczas zawodów rozegrany zostanie finał Pucharu Polski WKKW 2019. Zawodnicy sześciu kategorii wiekowych o punkty rankingowe walczyli podczas dwunastu eliminacji na przestrzeni całego mijającego otwartego sezonu sportowego. W najwyższej kategorii – seniorów – na prowadzeniu przed finałem jest Mateusz Kiempa, który w tym roku w Baborówku będzie walczył o obronę tytułu z zeszłego roku. Medalistów poznamy podczas niedzielnych ceremonii dekoracji.

W Baborówku zobaczymy także reprezentanta Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko – Pawła Warszawskiego oraz takich utytułowanych polskich zawodników jak Jan KamińskiMariusz Kleniuk.

Spośród zagranicznych gwiazd WKKW publiczność w Baborówku będzie mogła zobaczyć m.in. drużynowego medalistę olimpijskiego Andreasa Dibowskiego (GER), trzykrotną uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich Sarę Algotsson Ostholt (SWE) czy reprezentanta Japonii i również trzykrotnego uczestnika Igrzysk – Yoshiaki Oiwę (JPN).

Równolegle z zawodami w ramach Baborówko Horse Sale Show odbędzie się czwarta edycja aukcji koni sportowych, do której w tym roku zakwalifikowanych zostało 19 wierzchowców. Od środy do piątku zainteresowani kupujący mogą umówić się na jazdy testowe oraz konsultacje z lekarzami weterynarii z kliniki Equi Vet Serwis Dr Maciej Przewoźny. Licytacja odbędzie się w sobotni wieczór, 28 września.

Baborówko Horse Sale Show 2019 odbędzie się w ostatni weekend września – w dniach od 27 do 29 września. W programie zawodów znalazły się trzy konkursy międzynarodowe: CCI4*-S, CCI3*-S i CCI2*-S oraz konkurs regionalny ZK-L i CNC1*. Zawody rozegrane zostaną w klasycznym formacie: w piątek odbędą się próby ujeżdżenia (wyjątkiem jest ujeżdżenie klasy ZK 1*, które odbędzie się w czwartek), w sobotę – próby terenowe, a w niedzielę – skoki przez przeszkody i ceremonie zwycięzców.

Więcej informacji na:

Do pobrania

Program

BHSS_2019-program

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę