Connect with us

Edukacja jeździecka 3.0: wiedza, umiejętności, inspiracja

Szkolenia

Edukacja jeździecka 3.0: wiedza, umiejętności, inspiracja

Zapraszamy na Horse&Business Academy powered by CAVALIADA! To jedyne tego typu wydarzenie szkoleniowe, które tak kompleksowo potraktuje zagadnienia z zakresu marketingu oraz handlu, a także weterynarii i pielęgnacji koni. Akademia dostarcza skutecznych rozwiązań profesjonalistom, a także rozwija wiedzę miłośników jeździectwa. Zostały stworzone trzy ścieżki tematyczne, w ramach których zostanie przedstawiona wiedza oraz zaprezentowane praktyczne umiejętności: HORSE MARKETING ACADEMY, HORSE RETAIL ACADEMY, HORSE CARE ACADEMY. Akademia odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 30 listopada – 3 grudnia podczas CAVALIADY Poznań.

HORSE MARKETING ACADEMY:

pierwsze wydarzenie marketingowe skrojone na miarę potrzeb środowiska jeździeckiego. Podczas Akademii uczestnicy poznają dobre praktyki i studia przypadków pochodzące z branży. Czy zawodnik jest produktem do sprzedaży? Jak z zawodów organizowanych przez Twój klub jeździecki zrobić gwiazdę kalendarza wydarzeń jeździeckich? Jak wygrywać z konkurencją? Na te pytania odpowiedzą prelegenci podczas dwudniowej konferencji. Umiejętność strategicznego budowania wizerunku, czy to osobistego czy produktowego, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Gwiazdą światowego formatu, która pojawi się podczas panelu dyskusyjnego Świadome kreowanie marki eventu jeździeckiego będzie Eleonora Ottaviani, organizator międzynarodowych zawodów skokowych, m.in. CSI5* w Walencji, Weronie, Rzymie, Top Ten w Genewie oraz licznych CSIO. Jest doskonałym wzorem do naśladowania dla wszystkich, którzy aspirują do budowania wydarzeń jeździeckich na najwyższym poziomie. Program konferencji doskonale odpowie na potrzeby jeźdźców oraz osób, które kreują ich karierę, właścicieli i managerów ośrodków jeździeckich oraz organizatorów zawodów.

HORSE RETAIL ACADEMY:

Jak sprzedawać więcej? Jak efektywnie obsługiwać klienta? Jak zorganizować sklep jeździecki i zadbać o jego ekspozycję? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą prelegenci pierwszego w historii branży jeździeckiej profesjonalnego szkolenia sprzedażowego w ramach Horse&Business Academy! Praktyka i doświadczenie ekspertów to gwarancja sprawdzonych rozwiązań dla handlu, które z pewnością trafią w oczekiwania właścicieli i pracowników sklepów jeździeckich, ale również producentów i dystrybutorów sprzętu i akcesoriów. Do udziału w szkoleniu zapraszamy również przedstawicieli handlowych i usługodawców, którzy chcą zwiększyć rentowność swojego biznesu.

HORSE CARE ACADEMY:

ścieżka szkoleniowa z zakresu weterynarii, opieki i pielęgnacji skierowana do wszystkich miłośników koni, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu hippiki. Uczestnicy poznają problematykę występowania wrzodów u koni, dowiedzą się jak właściwie dbać o końskie zęby, a także poznają nowoczesne techniki w diagnostyce. Ponadto prelegenci zdradzą sekrety krioterapii oraz masażu i terapii powięziowej.

więcej na www.hbacademy.pl

Więcej w Szkolenia

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę