Connect with us

Znany jest program i lista przyjętych par na Baborówko Horse Sale Show 2017

Paweł Warszawski - fot. W. Zabłocka - Hodowca i Jeździec

Sport i wyścigi

Znany jest program i lista przyjętych par na Baborówko Horse Sale Show 2017

Zawodnicy i widzowie mogą się spodziewać intensywnego weekendu w Baborówku podczas drugiej edycji Baborówko Horse Sale Show, w ramach której odbędą się krajowe i międzynarodowe zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego oraz aukcja koni sportowych.

Wydarzenie odbędzie się od 29 września do 1 października w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko k/Szamotuł.

Podczas zawodów zostaną rozegrane konkursy międzynarodowe na poziomie CIC2* i CIC1* oraz krajowe konkursy CNC P i CNC L. Wyniki będą się liczyć do rankingu Pucharu Polski WKKW, którego Finał po dziewięciu eliminacjach zostanie rozegrany podczas Baborówko Horse Sale Show w pięciu kategoriach wiekowych i kategorii klubowej. Listy zgłoszonych zawodników są pełne, a ze względu na ogromne zainteresowanie udziałem w konkursach CNC P i CNC L, konkursy te zostały podzielone na część otwartą oraz część dla zawodników, startujących w Finale Pucharu Polski WKKW. Do zawodów zostało przyjętych niemal 200 par z ośmiu państw.

Walcząc o Puchar Polski WKKW i punkty w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, w zawodach weźmie udział wielu utytułowanych polskich zawodników i zawodniczek. Wśród nich znajdzie się m.in. pierwsza trójka z Rankingu Pucharu Polski WKKW: Mistrz Polski 2017 Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno), II Wicemistrz Polski 2017 Mariusz Kleniuk (LKJ Hippologia Strzegom) i Mateusz Kiempa (SCSJ Coval Biały Bór), a także II Wicemistrz Polski 2017 Jan Kamiński (Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i sportu) czy reprezentant organizatora Paweł Warszawski (Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko).

Po raz drugi podczas Baborówko Horse Sale Show odbędzie się aukcja koni z predyspozycjami do skoków i WKKW. Na liście katalogowej znalazło się w tym roku dwanaście koni, wyselekcjonowanych przez organizatorów w ciągu ostatnich miesięcy. Już w czwartek i piątek, 28 i 29 września, odbędą się jazdy testowe dla kupujących i konsultacje z lekarzem weterynarii. W sobotnie popołudnie odbędzie się oficjalna prezentacja koni aukcyjnych, a wieczorem w zabytkowej Stodole Pałacu Baborówko – aukcja.

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 70 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XIX Nr 3 (70) Lato 2021

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Pets Diag
Smulders
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Aleksandra Szulc podczas CAVALIADY

Sport i wyścigi

O punkty do Pucharu Świata i nie tylko

By 7 października 2021
Mateusz Kiempa (POL) i Lassban Radovix

Sport i wyścigi

Triumf Polaka w czterech gwiazdkach w Baborówku

By 4 października 2021
Na górę