Connect with us

Wysłodki Tofi Horses po raz pierwszy na CAVALIADA EXPO

Tofi Horses

Porady Żywieniowe

Wysłodki Tofi Horses po raz pierwszy na CAVALIADA EXPO

4 dni wydarzenia, dwie areny, pięć konkurencji jeździeckich, zmagania w skokach przez przeszkody, międzynarodowe konkursy światowych rankingów, aukcja koni czy największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich CAVALIADA EXPO w Poznaniu – wśród nich rozwijająca się marka Tofi Horses dostarczająca niemelasowane wysłodki buraczane.

„Biało-zielona” marka Tofi Horses, należąca do koncernu Pfeifer & Langen (na stoisku nr 62) po raz pierwszy w historii zaprezentowała swój produkt pośród ponad kilkudziesięciu producentów sprzętu, akcesoriów i żywności dla koni. Stoisko, zaaranżowane w sielskim stylu z dodatkiem siana, polskich jabłek oraz ekspozycją produktów, zachęciło tysiące odwiedzających do poznania marki. Chętni mogli nie tylko napić się pysznej kawy, ale także mogli otrzymać darmową próbkę wysłodków do wypróbowania w stajennym zaciszu. Odwiedzający otrzymali też bony rabatowe na zakup wysłodków w sklepie internetowym oraz dowiedzieli się, dlaczego warto włączyć niemelasowane wysłodki Tofi Horses do diety zwierzęcia, zwłaszcza kiedy koń nie ma apetytu, traci masę w okresie zimowym lub zwyczajnie potrzeba mu energii.

Podczas targów można było też poznać opinie młodych amazonek i właścicielek koni, które przed wydarzeniem testowały produkty w swoich stajniach, wśród nich m.in. Wisza HR, Imielinka z Wymarzonej Stajni, Szkoła na Kopytach, Bad Mare Day czy Natalia Schiffer.

Wysłodki buraczane Tofi Horses stanowią idealne uzupełnienie diety konia – można je mieszać z sieczką, sianem, musli. Są dla zwierzęcia smaczne (mają słodki smak, jednak zawierają mniej niż 10% cukru!) i wnoszą do dawki pokarmowej pożądane włókno. Zawierają one także łatwo przyswajalne pektyny oraz dużo potrzebnego dla kości wapnia. Dzięki zawartym aminokwasom, doskonale wpływają na budowę mięśni. Sprawdzają się w diecie wszystkich koni zarówno młodych, jak i starszych. Stosuje się je zwykle w formie mokrej lub półmokrej, czyli po uprzednim zalaniu wodą. Marka, wspólnie z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, poddała wysłodki analizie, która wykazała, że wysłodki Tofi Horses należy namaczać zaledwie godzinę w ciepłej wodzie (lub 2 godziny w wodzie zimnej). Można więc przygotować je przed treningiem, a tuż po zejściu z wybiegu na konia czeka gotowy posiłek.

Jeśli też chcesz sprawdzić jakość produktu Tofi Horses, zajrzyj na stronę www.tofihorses.pl lub na Instagrama @tofi_horses. Teraz przy zakupie produktów w sklepie internetowym klienci otrzymają wiaderko i łopatkę gratis.

Więcej w Porady Żywieniowe

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę