Connect with us

Wysłodki Tofi Horses po raz pierwszy na CAVALIADA EXPO

Tofi Horses

Porady Żywieniowe

Wysłodki Tofi Horses po raz pierwszy na CAVALIADA EXPO

4 dni wydarzenia, dwie areny, pięć konkurencji jeździeckich, zmagania w skokach przez przeszkody, międzynarodowe konkursy światowych rankingów, aukcja koni czy największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich CAVALIADA EXPO w Poznaniu – wśród nich rozwijająca się marka Tofi Horses dostarczająca niemelasowane wysłodki buraczane.

Print Friendly, PDF & Email

„Biało-zielona” marka Tofi Horses, należąca do koncernu Pfeifer & Langen (na stoisku nr 62) po raz pierwszy w historii zaprezentowała swój produkt pośród ponad kilkudziesięciu producentów sprzętu, akcesoriów i żywności dla koni. Stoisko, zaaranżowane w sielskim stylu z dodatkiem siana, polskich jabłek oraz ekspozycją produktów, zachęciło tysiące odwiedzających do poznania marki. Chętni mogli nie tylko napić się pysznej kawy, ale także mogli otrzymać darmową próbkę wysłodków do wypróbowania w stajennym zaciszu. Odwiedzający otrzymali też bony rabatowe na zakup wysłodków w sklepie internetowym oraz dowiedzieli się, dlaczego warto włączyć niemelasowane wysłodki Tofi Horses do diety zwierzęcia, zwłaszcza kiedy koń nie ma apetytu, traci masę w okresie zimowym lub zwyczajnie potrzeba mu energii.

Podczas targów można było też poznać opinie młodych amazonek i właścicielek koni, które przed wydarzeniem testowały produkty w swoich stajniach, wśród nich m.in. Wisza HR, Imielinka z Wymarzonej Stajni, Szkoła na Kopytach, Bad Mare Day czy Natalia Schiffer.

Wysłodki buraczane Tofi Horses stanowią idealne uzupełnienie diety konia – można je mieszać z sieczką, sianem, musli. Są dla zwierzęcia smaczne (mają słodki smak, jednak zawierają mniej niż 10% cukru!) i wnoszą do dawki pokarmowej pożądane włókno. Zawierają one także łatwo przyswajalne pektyny oraz dużo potrzebnego dla kości wapnia. Dzięki zawartym aminokwasom, doskonale wpływają na budowę mięśni. Sprawdzają się w diecie wszystkich koni zarówno młodych, jak i starszych. Stosuje się je zwykle w formie mokrej lub półmokrej, czyli po uprzednim zalaniu wodą. Marka, wspólnie z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, poddała wysłodki analizie, która wykazała, że wysłodki Tofi Horses należy namaczać zaledwie godzinę w ciepłej wodzie (lub 2 godziny w wodzie zimnej). Można więc przygotować je przed treningiem, a tuż po zejściu z wybiegu na konia czeka gotowy posiłek.

Jeśli też chcesz sprawdzić jakość produktu Tofi Horses, zajrzyj na stronę www.tofihorses.pl lub na Instagrama @tofi_horses. Teraz przy zakupie produktów w sklepie internetowym klienci otrzymają wiaderko i łopatkę gratis.

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Porady Żywieniowe

W ostatnim numerze

HiJ nr 73 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XX Nr 2 (73) Wiosna 2022

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Smulders
Tofi Horses
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę