Connect with us

Medalistki ujeżdżenia na CAVALIADZIE

Sport i wyścigi

Medalistki ujeżdżenia na CAVALIADZIE

Znamy już zawodników, którzy wystartują w konkursach ujeżdżeniowych podczas CAVALIADA Warszawa 2021. Wśród nich zwyciężczyni CAVALIADA Dressage Tour 2019/2020 Sandra Sysojeva z Litwy oraz medalistki tegorocznych mistrzostw Polski seniorów – Katarzyna Milczarek oraz Aleksandra Szulc.

Print Friendly, PDF & Email

Ujeżdżenie w Warszawie odbędzie się tym razem na poziomie Grand Prix. Jest to poziom konkursów rozgrywanych podczas takich imprez jak mistrzostwa Polski czy Świata. Zawodnicy na Torwarze wystartują dwukrotnie – w piątkowy poranek oraz niedzielę wieczór.

Lista przyjętych zawodników na CAVALIADA Dressage Tour:

ZawodnikKlubKrajKoń
Błażko MartaKJ Golden DreamPOLDEVINETTE
Gawłowska Anna-MariaKJ Golden DreamPOLCARDAMON
Janas IlonaBPK MazPOLZI-ZI TOP
Milczarek KatarzynaKSJ ZagozdPOLGUAPO
Sysojeva SandraKS CenturionLTUJACK DANIEL’S
Szulc AleksandraKJ Golden DreamPOLBREAKDANCE
Tragarz JoannaKlub Sportowy CenturionPOLHARLEY ZOF
Vanagaitė JustinaVilniaus jojimo klubas (Vilnius riding club)LTUNABAB

Gwiazdy CAVALIADA Dressage Tour:

Katarzyna Milczarek – najwyżej sklasyfikowana zawodniczka konkurencji ujeżdżenia w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Ma na swoim koncie 22 medale Mistrzostw Polski w tym aktualny, złoty medal z 2021 roku, który zdobyła z koniem Guapo. Właśnie tę „złotą” parę zobaczymy na czworoboku CAVALIADY. Co ciekawe, Guapo to jedyny koń rasy Lusitano, jakiego zobaczymy w tym konkursie. W 2021 roku oprócz złotego medalu Mistrzostw Polski największym osiągnięciem tej pary było wywalczenie pierwszego miejsca w Grand Prix Freestyle – dowolny z muzyką na zawodach w Samorin.

Aleksandra Szulc – 8-krotna medalistka Mistrzostw Polski. Na CAVALIADZIE dosiadać będzie swojego siwego, utytułowanego konia o imieniu Breakdance. Wałach ten jest Mistrzem Polski koni 4- i 6-lenich, a także czempionem koni 8-letnich. Wspólnie tworzą parę, która z powodzeniem reprezentowała barwy Polski na zawodach międzynarodowych w Samorin w czerwcu i sierpniu 2021 r. zdobywając wyniki powyżej 65%. W węgierskim Szilvásvárad  wywalczyli wysokie, czwarte miejsce.  Kwietniowe zawody w Zakrzowie zaowocowały wynikiem oscylującym blisko 70% w Grand Prix Freestyle – dowolny z muzyką.

Ilona Janas – medalistka Pucharów Polski, trenerka stojąca za międzynarodowymi sukcesami swoich podopiecznych. Na CAVALIADZIE gościć będzie wraz z ogierem Zi-Zi Top, z którym starty rozpoczęła w 2020 r. zawodami CDI3* w czeskim Brnie plasując się na siódmej pozycji z wynikiem aż 67%. Reprezentowała barwy naszego kraju w Samorin. Zawodniczka ogromne sukcesy odnosiła z ogierem Lord Django, który w 2018 zdobył tytuł ogiera roku.

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 73 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XX Nr 2 (73) Wiosna 2022

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Smulders
Tofi Horses
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę