Connect with us

V Czempionat Źrebiąt w Baborówku i Selekcja do aukcji Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2022

Zaproszenia

V Czempionat Źrebiąt w Baborówku i Selekcja do aukcji Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2022

W ostatni weekend lipca (30-31.07) Baborówko będzie gospodarzem V Czempionatu Źrebiąt, organizowanego wspólnie ze Związkiem Hodowców Koni Wielkopolskich. Organizatorzy do udziału zapraszają źrebięta ujeżdżeniowe i skokowe zarejestrowane w polskich i zagranicznych księgach (zrzeszone w WBFSH).

Podobnie jak w roku ubiegłym, również w 2022, w trakcie czempionatu będzie miała miejsce selekcja do aukcji źrebiąt Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2022. Podczas Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2021 źrebięta i ciąże nabyli klienci z Francji, Włoch, Niemiec i Szwajcarii. Rekordzista aukcyjny, ogierek Crazy In Love po Comme Il Faut został sprzedany za 12 000 euro do Francji. Swojego wymarzonego źrebaka znalazła u nas Mistrzyni Świata Sandra Auffarth.

W 2021 wydarzenie miało rekordową obsadę, polsko-niemiecka komisja oceniła blisko 100 źrebiąt, dlatego już teraz zachęcamy – zanotujcie sobie datę w kalendarzach. Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń do udziału w czempionacie i selekcji aukcyjnej przedstawimy bliżej daty czempionatu.


Powiązane linki:

Więcej w Zaproszenia

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę