Connect with us

V Czempionat Źrebiąt w Baborówku i Selekcja do aukcji Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2022

Zaproszenia

V Czempionat Źrebiąt w Baborówku i Selekcja do aukcji Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2022

W ostatni weekend lipca (30-31.07) Baborówko będzie gospodarzem V Czempionatu Źrebiąt, organizowanego wspólnie ze Związkiem Hodowców Koni Wielkopolskich. Organizatorzy do udziału zapraszają źrebięta ujeżdżeniowe i skokowe zarejestrowane w polskich i zagranicznych księgach (zrzeszone w WBFSH).

Print Friendly, PDF & Email

Podobnie jak w roku ubiegłym, również w 2022, w trakcie czempionatu będzie miała miejsce selekcja do aukcji źrebiąt Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2022. Podczas Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2021 źrebięta i ciąże nabyli klienci z Francji, Włoch, Niemiec i Szwajcarii. Rekordzista aukcyjny, ogierek Crazy In Love po Comme Il Faut został sprzedany za 12 000 euro do Francji. Swojego wymarzonego źrebaka znalazła u nas Mistrzyni Świata Sandra Auffarth.

W 2021 wydarzenie miało rekordową obsadę, polsko-niemiecka komisja oceniła blisko 100 źrebiąt, dlatego już teraz zachęcamy – zanotujcie sobie datę w kalendarzach. Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń do udziału w czempionacie i selekcji aukcyjnej przedstawimy bliżej daty czempionatu.


Powiązane linki:

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Zaproszenia

W ostatnim numerze

HiJ nr 73 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XX Nr 2 (73) Wiosna 2022

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Smulders
Tofi Horses
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę