Connect with us

Telekonferencja WKKW 2020

Telekonferencja WKKW 2020

Sport i wyścigi

Telekonferencja WKKW 2020

Coroczna konferencja dyscypliny WKKW zaplanowana została na 25 listopada 2020.

W tym roku ze względu na obecną sytuację epidemiczną będzie się odbywała od godziny 17:00 do 21:00 za pośrednictwem narzędzi informatycznych udostępnionych przez biuro PZJ. Tematami poruszanymi w czasie tegorocznej konferencji będą podsumowanie sezonu 2020 i plany na 2021, w tym planowane działania kadr i komisji, przewidujemy również dyskusję na temat regulaminu zawodów wprowadzonego w bieżącym roku oraz postulowanych zmian.

W imieniu organizatorów prosimy o przesłanie uwag do obowiązującego regulaminu jak i proponowanych zmian w formie elektronicznej na adres marcin.kaminski@equikam.pl do 22 listopada. Tegoroczna formuła wymusza na nas techniczne ograniczenia, stąd też prośba o wcześniejsze przesłanie materiałów celem ich uporządkowania w bloki tematyczne i umożliwienia przygotowania odpowiedzi.

Poniżej informacja z biura PZJ co do warunków technicznych uczestnictwa w konferencji prosimy o nadesłanie zgłoszeń do 20 listopada na adres lukasz.pogorzelski@pzj.pl zgodnie z podaną uchwałą.

Zarząd PZJ zatwierdza przeprowadzenie tegorocznych Konferencji Konkurencji w formie telekonferencji, które muszą się odbyć w terminie do 25.11.2020 roku. Przewodniczący komisji sportowych ogłoszą na stronie PZJ nabór chętnych do udziału w konferencji i adresy mailowe Osób, które zgłoszą akces do udziału prześlą do Pracownika Działu Sportu PZJ Pana Łukasza Pogorzelskiego. W wyznaczonym terminie i godzinach zostanie zaprogramowana telekonferencja i linki aktywacyjne zostaną przesłane przez Pana Łukasza Pogorzelskiego na wskazane adresy mailowe.

Uchwała nr U/2997/10/E/2020 z dnia 26.10.2020

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę