Connect with us

Nie ma już wśród nas Ewy Jakubowskiej

Ewa Jakubowska

Od Redakcji

Nie ma już wśród nas Ewy Jakubowskiej

Ewa Jakubowska, jako redaktor naczelna kwartalnika „Hodowca i Jeździec”, rozpoczęła pracę w 2016 roku. Od pierwszych spotkań dała poznać się jako osoba dobra, życzliwa, wsłuchująca się w ludzi oraz ich zamiłowanie do hodowli i jeździectwa. Była osobą niezwykle ciepłą, serdeczną i ugodową, a zarazem wystarczająco asertywną, aby wzbudzać szacunek i empatię. Prowadziła kwartalnik konsekwentnie w sposób dostępny dla każdego koniarza: tego od koni szlachetnych, od zimnokrwistych czy prymitywnych. Szanowała treści naukowe czy historyczne. Umiała porozumieć się z każdym, każdemu pomóc.
Związani byliśmy z Ewą nie tylko poprzez nasze pismo. Była częścią zespołu PZHK, angażując się w sprawy hodowlano-jeździeckie, wyjazdy na czempionaty, kwalifikacje koni czy zawody, pomagając trudne tematy ubrać w piękne słowa czy wyczarować efektowne grafiki, plakaty, foldery. Na co dzień jednak była po prostu naszą serdeczną koleżanką – uśmiechniętą, dowcipną, wesołą…

Wiadomość o chorobie Ewy zaskoczyła nas wszystkich, nie spodziewaliśmy się, że tak szybko i w tak młodym wieku odejdzie od nas na zawsze. Trudno się z tym pogodzić. Trudno uwierzyć. A jednak… Ewy nie ma już wśród nas. Pozostała pustka i smutek.

Najbliższej rodzinie, Mamie oraz Córce, składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Informacja o pogrzebie (aktualizacja 22.09.2022 r)

Pogrzeb Ewy Jakubowskiej odbędzie się w dniu 27 września 2022 roku o godzinie 13.00 w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach, przy ul. Szkolnej 11.

Więcej w Od Redakcji

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę