Connect with us

CAVALIADA Winter Tour – program

Sport i wyścigi

CAVALIADA Winter Tour – program

Zawody CAVALIADA Winter Tour zostały wpisane do kalendarza FEI. Znamy już program i podział ponad półmilionowej puli nagród.

Pierwsze międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody w Polsce otwierające nowy rok 2021 odbędą się już w lutym na Międzynarodowych Targach Poznańskich. CAVALIADA Winter Tour to dwutygodniowe zawody w randze CSI2*, CSI2*W, CSI1* i CSIYH, a także CAVALIADA Future. To pierwszy, dwutygodniowy Tour w 11-letniej historii Cavaliady w Poznaniu.

Zawody są już wpisane do kalendarza FEI. System zgłoszeń zostanie uruchomiony bezpośrednio po zatwierdzeniu propozycji. Polscy zawodnicy zgłoszenia wysyłać będą za pośrednictwem PZJ.

Dziś już przedstawiamy program i pule nagród zawodów. W ciągu dwóch weekendów zmagań zawodnicy podzielą między siebie ponad 534.400 PLN. W ramach CSI2* i CSI2*W rozgrywane będą konkursy średniej i dużej rundy. Runda specjalna i mała to zawody jednogwiazdkowe. Sześcio- i siedmiolatki powalczą w CSIYH. Przypominamy, że paszporty FEI koni potrzebne będą tylko w CSI2*W (drugi tydzień). Dla pozostałych kategorii CSI (1*,2*,YH) wymagane są tylko licencje FEI koni i zawodników.

Program pierwszego tygodnia
11-14.02.2021

Program drugiego tygodnia
18-21.02.2021

Dbając o komfort koni i zawodników przygotowujemy szereg udogodnień. Ze względu na zmianę lokalizacji główna arena będzie większa niż dotychczas. Zawodnicy będą pokonywać przeszkody na parkurze o wymiarach 70 x 35 metrów. Do dyspozycji będą aż dwie rozprężalnie, a większość stajni będzie zlokalizowanych w hali. Ci, którzy przyjadą na cały Tour będą mogli bez problemu u nas zostać pomiędzy zawodami.

podkreśla Radosław Kulupa, dyrektor CAVALIADA Tour

Na chwilę obecną, kierując się wytycznymi sanepidu i Polskiego Związku Jeździeckiego organizator planuje przygotować imprezę bez udziału publiczności. Wszystkie konkursy będą transmitowane online na stronie organizatora, a najważniejsze z nich pojawią się w TVP Sport.

Wszystkie aktualne informacje dla zawodników dotyczące wydarzenia są na bieżąco aktualizowane w zakładce na stronie CAVALIADA TUTAJ. Panel zgłoszeń zostanie uruchomiony już wkrótce.

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 80 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XXII Nr 1 (80) Zima 2024

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Tofi Horses
eHorses
Purina
Equishop
Energys
De Heus Polska
Equishop
Cavalor
Smarthorse

Artykuł sponsorowany

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Na górę