Connect with us

CAVALIADA po raz pierwszy w Sopocie!

Sport i wyścigi

CAVALIADA po raz pierwszy w Sopocie!

Wystarczająco długo czekaliśmy na powrót CAVALIADA Tour w jej pełnym i uwielbianym wydaniu. Możemy już oficjalnie potwierdzić złożenie wniosków do Polskiego Związku Jeździeckiego o organizację halowego cyklu zawodów w skokach przez przeszkody, powożeniu, ujeżdżeniu oraz WKKW w trzech dobrze znanych przez widzów i zawodników lokalizacjach: Warszawie, Poznaniu, Krakowie oraz w jednej nowej – w Sopocie.

Print Friendly, PDF & Email

Cały cykl CAVALIADA rozpocznie się tym razem w listopadzie, a zakończy w lutym. Dzięki temu bardziej efektywnie wypełnimy sezon halowy, którego kumulacja przypada na końcówkę i początek roku. Po raz pierwszy CAVALIADA Tour 2021/2022 rozpocznie się w stolicy Polski, w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar. Będzie to wyjątkowa edycja, ponieważ CAVALIADA Warszawa w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. Pierwsze zawody w ramach naszego cyklu odbyły się tam w 2012 roku.
W grudniu tradycyjnie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie, a już w styczniu powitamy wszystkich w nowej lokalizacji, hali widowiskowo-sportowej ERGO-ARENA mieszczącej się na granicy dwóch miast: Sopotu oraz Gdańska.

Sopot jako piękne, nadmorskie miasto, jednocześnie mocno powiązane ze sportem jeździeckim był dla Międzynarodowych Targów Poznańskich naturalnym obiektem zainteresowania. Olbrzymim atutem pod kątem realizacji CAVALIADY w Sopocie jest również ERGO-ARENA, która pozwoli zapewnić komfort startu zawodnikom oraz świetne warunki dla publiczności.

Wielki finał cyklu CAVALIADA odbędzie się po raz pierwszy w Krakowie. TAURON Arena, sprawdzona już dwukrotnie przez zawodników i kibiców, gościć będzie najlepszych jeźdźców, którzy powalczą w finale CAVALIADA Tour oraz w finale Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody.

Kalendarz CAVALIADA Tour 2021/2022

  • CAVALIADA Warszawa 11-14.11.2021
  • CAVALIADA Poznań 16-19.12.2021
  • CAVALIADA Sopot 20-23.01.2022
  • CAVALIADA Kraków 17-20.02.2022

Wydarzenia z cyklu CAVALIADA Tour to synergia trzech obszarów: SPORT, SHOW i TARGI. Organizatorzy planują utrzymać formułę programową znaną z imprez odbywających się w poprzednich sezonach. Propozycje zawodów pojawią się już niebawem. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w połowie września. Wtedy też ruszą zapisy do Programu Wolontariat.

Print Friendly, PDF & Email

Więcej w Sport i wyścigi

W ostatnim numerze

HiJ nr 71 - okładka

Hodowca i Jeździec Rok XIX Nr 4 (71) Jesień 2021

Wydawca

Polski Związek Hodowców Koni

Reklama

Tofi Horses
Pets Diag
Smulders
nuba equi
Unipasz
FizjoFit Animal - rehabilitacja zwierząt
eHorses

RSS Aktualności ze strony PZHK

RSS Aktualności ze strony Teraz Polskie Konie

Ostatnie wpisy

Aggelos Touloupis (GRE) & BLUE BALOU 5

Sport i wyścigi

O cenne punkty i pierwszą wygraną

By 12 stycznia 2022
Tofi Horses
Wesołych Świąt

Od Redakcji

Wesołych Świąt

By 23 grudnia 2021
Na górę